Alfik matematyczny

24 listopada 2010 r. uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy brali udział w konkursie, organizowanym przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów – JERSZ z Obornik Śląskich. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych od klasy trzeciej do szóstej, uczniów gimnazjum i liceum.

Ze Szkoły Podstawowej w Lubniewicach udział wzięli następujący uczniowie (12 ):

  • Julia Tyliszczak – kl. III – kat. Skowronek
  • Wojciech Kargul, Hubert Capiga, Mateusz Chochowski, Katarzyna Owsiak, Bożena Smalec – kl. IV – kat. Szpak,
  • Kinga Kleńk, Laura Chlistun, Daniela Tyliszczak, Oskar Miranowicz, Ireneusz Iwasieczko i Kacper Koper – kl. VI – kat. Jaskółka.

 

Konkurs ten, to jednorazowy test składający się z 30. zadań (testowych), na rozwiązanie których uczeń ma 75 minut. Wybrane odpowiedzi uczestnik konkursu musi zakodować na specjalnej karcie, a szkolny organizator , wysłać w dniu konkursu na adres organizatora